İrem Ezici Hakkında

İrem Ezici İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Ardından İngiltere’de Goldsmiths Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır.

Lisans Eğitimi sırasında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin psikolojik danışmanlık merkezinde ve Özel Çamlık Hastanesi’nin psikolojik danışmanlık bölümünde staj yapmıştır. Yüksek lisans eğitimi boyunca süpervizyon eşliğinde Türk ve yabancı uyruklu bireylere psikoterapi desteği vermiştir. 2018-2021 yılları arasında çeşitli özel okulların Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde ergenlerle çalışmıştır.

2015-2017 yılları arasında Varoluşçu Akademi’de Temel Varoluşçu Analiz Eğitimini tamamlamıştır. Rorschach ve TAT projektif testleri eğitimini almıştır. Eklektik bir çalışma şekli sürdürmektedir. Varoluşçu Terapinin yanı sıra EMDR Terapisinden ve Mindfulness Tekniklerinden de yararlanmaktadır. Kasım 2022’den beri Varoluşçu Akademi Nişantaşı bünyesinde ergen ve yetişkin bireylere İngilizce ve Türkçe dillerinde psikoterapi desteği vermektedir.