Yeliz Bahadır Hakkında

Yeliz Bahadır, Türkiye’nin önde gelen bir yönetim danışmanlığı şirketinde eğitmen, danışman, fasilitatör ve koç olarak çalışmaktadır. Bu rolü kapsamında kurumsal çalışanlara ve yöneticilere liderlik, yönetim becerileri, duygusal zeka, duygusal çeviklik gibi başlıklarda eğitimler vermekte; hem bireysel hem de takım koçlukları yapmaktadır.

Danışmanlık ve koçluk kariyeri öncesinde yurt içi ve yurt dışında insan kaynakları alanında özellikle eğitim gelişim ve de kurumsal akademilerin yönetiminde rol almıştır.

ICF (International Coaching Federation) tarafından akredite edilmiş koç unvanına (ACC) sahip olan Yeliz, dünyada en eski ve büyük koçluk okulu olarak bilinen Co-Active koçluk eğitim programını tamamlayarak aynı zamanda Co-Active koçluk akreditasyonunu (CPCC, Certified Professional Coach) almıştır. İlave olarak takım ve ilişki koçluğu alanında Organizasyon ve İlişki Sistemleri Koçluğu (ORSC) eğitim sertifikasına sahiptir.

Yeliz, Varoluşçu Akademi’de Temel Varoluşçu Analiz Eğitimini tamamlamıştır. İnsan ve varoluşsal meseleler üzerine kafa yormak, okumak ve yazmak en büyük tutkusudur.