Varoluşçu Psikoterapilere Giriş III – Varoluşçu Terapinin Felsefi Kökenleri

Seminer açıklaması

Üç bölümden oluşan “Varoluşçu Psikoterapilere Giriş” serisinin sonuncusu olan bu seminerde varoluşçu psikoterapide danışanı ve dünyayı anlamak üzere kullandığımız felsefi yaklaşımlara odaklanılacaktır. Bu çerçevede Soren Kierkegaard’dan başlayarak, Nietzsche, Sartre, Heidegger gibi büyük varoluşçu düşünürlerin fikirleri ve bunların terapideki yansımaları kısaca aktarılacaktır.

Bu seminere katılanların seminerin sonunda önde gelen sekiz ile on varoluşçu düşünürün sunduğu temel nosyonlara hakim olması hedeflenmektedir. 

Ücretlendirme
Tek seminer katılımcı ücreti: 175TL
3 seminer katılım ücreti: 450TL (Seminer başına 150TL olmaktadır. Bu paket Ekim-Aralık 2020 dönemi seminerlerinde kullanılmalıdır. Sonraki dönemlere aktarılamaz.)

Seminer kayıtlarında değişiklik yapılmamaktadır. Hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır. 

Kayıt olmak için yapılması gerekenler
1. Öncelikle seminer ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme işlemleri iyzico platformu üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirilmektedir. Ödeme konusunda zorluk yaşarsanız ve alternatif kayıt yöntemlerini öğrenmek için bize iletisim@varoluscuakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Tek seminer ücreti ödemek için tıklayın
3 seminer ücreti ödemek için tıklayın

2. Ödeme onay kodunuzu veya onay sayfasının ekran görüntüsünü, kayıt yaptırmak istediğiniz seminerin/seminerlerin ismi ile beraber iletisim@varoluscuakademi.com adresine iletin.

3. En geç iki iş günü içinde seminer kaydınızın alındığına dair bir teyit emaili alacaksınız. (Emaillerimiz bazen gereksiz emailler (junk) kutusuna düşmektedir. Lütfen email kutunuzu iletisim@varoluscuakademi.com adresinden gelen emaillere bakarak arayın. Bir sorun ile karşılaştığınız takdirde lütfen yukarıdaki adresten bizim ile iletişime geçin.)

Diğer seminerler
Bu dönem sunduğumuz diğer seminerler için tıklayın.

İletişim
Tüm sorularınızı için iletisim@varoluscuakademi.com adresine yazabilirsiniz.