Varoluşçu Buluşmalar – 6 / “Zaman: Kairos ve Kronos”

Varoluşçu Buluşmalar’ın altıncısını, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü gerçekleştireceğiz. Kuruluşumuzun 10. yılına özel, Emmy van Deurzen onur konuğu olarak konferansımızda bizlerle olacak.  Bu sayfada konferansa dair ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

Tanıtım yazısı
Varoluşçu Akademi olarak, 10 yıldır sürdürdüğümüz psikoterapi, eğitim ve süpervizyon hizmetleri hakkında düşünürken neredeyse varlık gösterdiğimiz her alanda üzerine konuşmadan geçmediğimiz zaman kavramı ile karşı karşıya geldik.

Zaman, insanın var olma halinde iki şekilde kendini gösterir; biri kronolojik olarak ilerleyen zamandır, diğeri ise geçmişin sesini ne zaman duyacağımızı bilmediğimiz bir anın varlığına dairdir.

3 Aralık 2022 Cumartesi, gün boyunca Zoom üzerinden gerçekleştirilecek konferansta katılımcılar; zamanın boyutları, hayatımıza etkisi, anlamları üzerine yapılacak konuşmalarla konuya dair düşünebilme imkanı bulacaklar.

Zaman kavramına varoluşçu bir perspektiften bakmak isteyen tüm ruh sağlığı çalışanlarını ve ruh sağlığı alanları öğrencilerini bekliyoruz.

Önemli bilgiler
Zaman: 3 Aralık 2022
Yer: Zoom
Kimler katılabilir: Ruh sağlığı çalışanları ve ruh sağlığı alanları öğrencileri
Son kayıt tarihi: Kontenjan dolması ile kayıtlar kapatılacaktır.

Katılım ücretleri ve kayıt
Genel kayıt: 400TL –  Genel kayıt için tıklayın
Öğrenci ve Dernek Üyesi: 250 TL –  Öğrenci ve üye kaydı için tıklayın

.