Terapistler için Varoluşçuluk: Varoluşçu Psikoterapilere Giriş I (Yeni tarih: 14 Haziran 2020)

Kayıt formu

Varoluşçu Akademi yeni bir seminer serisi başlatıyor! Terapistler için Varoluşçuluk seminer serisinde ruh sağlığı alanında çalışan veya eğitim gören kişilere yönelik varoluşçu kuram ve uygulamalara dair bilgiler aktarılması hedeflenmektedir.

Bu seminer serisinin ilkinde Ferhat Jak İçöz varoluşçu psikoterapilere giriş niteliğinde bilgiler paylaşacaktır.

Kayıt için:
Çevrimiçi kayıt formu

Tanıtım yazısı
Anlama, otantikliğe, kaygıya ve içinde yaşadığımız dünyaya dair sorularımızın arttığı bu günlerde varoluşçu psikoterapilere de ilgi yükselmektedir. Bu iki seminerde (Varoluşçu Psikoterapilere Giriş I ve II) Ferhat Jak İçöz varoluşçu psikoterapilerde neyin amaçlandığını, insana bakışın nasıl olduğunu, temel müdahale sistemlerini ve farklı koşullarda nasıl çalışılabileceğine dair bilgiler aktaracaktır. Bunların yanı sıra dünyada uygulanan farklı varoluşçu psikoterapi ekollerinden de (Britanya ekolü, varoluşçu-fenomenolojik ekol, varoluşçu-hümanistik-ekol, logoterapi, Dasein analizi, öznelerarası fenomenolojik psikanaliz gibi) bahsedilecektir.

Seminer interaktif bir şekilde sürdürülecek olup, seminerin son kısmı katılımcıların sorularına ve konuşmacının bu sorulara cevaplarına ayrılacaktır.

Önemli bilgiler
Zaman: 14 Haziran 2020, Pazar – 10.00-11.30
Yer: Zoom – İlgili platform ve erişim bilgileri katılımcılarla paylaşılacaktır
Son kayıt tarihi: Kontenjan dolması ile kayıtlar kapatılacaktır.
* Seminerin ilgi görmesi durumunda tekrar planlanacaktır.
** Seminerin ikinci kısmının 28 Haziran 2020 Pazar günü yapılması planlanmaktadır ve kayıtları ilerleyen bir tarihte açılacaktır. Bu iki seminerin sırası ile alınması önerilmektedir. Ancak sadece birini almak veya önce II. sonra I. kısmı almak mümkündür.

Katılım Koşulları
Ruh sağlığı alanları (psikoloji, psikiyatri, sosyal hizmet, psikolojik danışmanlık, psikoterapi) çalışanları ve ilgili bölümlerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri, sağlık çalışanları bu konferansa katılabilir.

Katılım Ücretleri: 150TL (indirimli kategori bulunmamaktadır)

Kayıt Olmak için Yapılması Gerekenler
Kayıt formu için tıklayın.

Ödeme linki kayıt formunu ilettiğinizde çıkacak sayfada verilecektir. Ödeme konusunda zorluk yaşarsanız bize iletisim@varoluscuakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İletişim
Tüm sorularınızı için iletisim@varoluscuakademi.com adresine yazabilirsiniz.