Okuma Grubu: Ferhat Jak İçöz ile Varlık ve Hiçlik

Başvurmak için tıklayın.

Eğitimin Amacı
Bu ileri eğitimde amaç varoluşçu felsefenin temel metinlerinden biri olan Jean-Paul Sartre’ın Varlık ve Hiçlik kitabını ayrıntılı bir şekilde incelemek ve bu kitabın psikoterapistler olarak bizlere nasıl rehberlik edebileceğini keşfetmektir.

Eğitim Takvimi, Yeri ve Süresi
Okuma grubu 5 Ekim 2021’de başlayacaktır ve 31 Mayıs 2022’de bitecektir.Buluşmalar Salı günü 11.00-11.50 arasında gerçekleşecektir. Tüm buluşmalar uzaktan eğitim şeklinde online gerçekleşecektir.
*Bazı Salı günleri buluşma gerçekleşmeyebilir. Böyle bir durumda eğitmen katılımcıları bilgilendirecektir.

Eğitim Şekli
Okuma grubu metnin cümle cümle okunması ve farklı anlamlarının tartışılması üzerinden gerçekleşecektir.

Başvuru ve Kayıt
Bu eğitim ilgilenen herkese açıktır. Temel Varoluşçu Analiz Eğitimi katılımcılarına ve mezunlarına öncelik tanınacaktır. İlgilenen kişiler aşağıdaki adımları izleyerek başvuru sürecini başlatabilirler:

1. Websitesindeki elektronik başvuru formunu doldurarak başvurunuz için ilk adımı atabilirsiniz. Başvuru formu için: BAŞVURU FORMU

2. Mülakat randevunuz için Varoluşçu Akademi’den aranacaksınız. 

3. Mülakat randevunuzda eğitmen ile telefonda öngörüşmenizi gerçekleştireceksiniz.

4. Mülakat sonucunuz mülakatınızın sırasında size bildirilecektir.

Ödeme Seçenekleri
Her buluşmanın ücreti 125TL’dir (KDV dahil). Katılımcılar ödemelerini her ay başında aylık olarak gerçekleştirecektir. Aylık ödemeler o ay yapılacak buluşma sayısına göre hesaplanacaktır (örn, o ay 4 buluşma gerçekleşecekse o aylık katılım ücreti 125TLx4=500TL olacak).