Herkes için Varoluşçuluk: Budist Düşünce ve Varoluşçuluk – Bir Thich Nhat Hani Araştırması

Seminer açıklaması

Budist düşüncenin algımızı nasıl disipline etmemiz gerektiğine dair söyledikleri ile varoluşçuluğun fenomenolojik duruşu arasında çarpıcı bir benzerlik vardır. Her iki taraf da ezberlerimizi askıya almamızı ve karşımızdaki ile olduğu gibi karşılaşmamızı önermektedir. Bu seminerde gündelik hayatı hepimiz için kolaylaştıracak bir önerme aktarılmaya çalışılacak; zihninizin içinde değil, sizi sarmalayan dünyada yaşayın!

Her ne kadar hem Budist hem de varoluşçu felsefenin ontolojik ve teolojik derinliklerine dalmak mümkün olsa da bu seminerde hedeflenen, at gözlüklerimizi çıkartmanın yollarını tartışmak olacak. Deneyimlediğimiz ıstırabın önemli bir kısmını bizim yarattığımızı unutmadan, daha derin, daha geniş, daha nefesimizle uyumlu, kendimize daha az yabancı hayatlar kurmanın ana hatları bu seminerin temel konularını oluşturmaktadır.

Ücretlendirme
Tek seminer katılımcı ücreti: 175TL
3 seminer katılım ücreti: 450TL (Seminer başına 150TL olmaktadır. Bu paket Ekim-Aralık 2020 dönemi seminerlerinde kullanılmalıdır. Sonraki dönemlere aktarılamaz.)
6 seminer katılım ücreti: 750TL (Seminer başına 125TL olmaktadır. Bu paket Ekim-Aralık 2020 dönemi seminerlerinde kullanılmalıdır. Sonraki dönemlere aktarılamaz.)
9 seminer katılım ücreti: 1125TL (Seminer başına 125TL olmaktadır. Bu paket Ekim-Aralık 2020 dönemi seminerlerinde kullanılmalıdır. Sonraki dönemlere aktarılamaz.)

Seminer kayıtlarında değişiklik yapılmamaktadır. Hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır. 

Kayıt olmak için yapılması gerekenler
1. Öncelikle seminer ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme işlemleri iyzico platformu üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirilmektedir. Ödeme konusunda zorluk yaşarsanız ve alternatif kayıt yöntemlerini öğrenmek için bize iletisim@varoluscuakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Tek seminer ücreti ödemek için tıklayın
3 seminer ücreti ödemek için tıklayın
6 seminer ücreti ödemek için tıklayın
9 seminer ücreti ödemek için tıklayın

2. Ödeme onay kodunuzu veya onay sayfasının ekran görüntüsünü, kayıt yaptırmak istediğiniz seminerin/seminerlerin ismi ile beraber iletisim@varoluscuakademi.com adresine iletin.

3. En geç iki iş günü içinde seminer kaydınızın alındığına dair bir teyit emaili alacaksınız. (Emaillerimiz bazen gereksiz emailler (junk) kutusuna düşmektedir. Lütfen email kutunuzu iletisim@varoluscuakademi.com adresinden gelen emaillere bakarak arayın. Bir sorun ile karşılaştığınız takdirde lütfen yukarıdaki adresten bizim ile iletişime geçin.)

Diğer seminerler
Bu dönem sunduğumuz diğer seminerler için tıklayın.

İletişim
Tüm sorularınızı için iletisim@varoluscuakademi.com adresine yazabilirsiniz.