Herkes için Varoluşçuluk: Romantik İlişkilere Varoluşçu Bir Bakış

Seminer açıklaması

“Cehennem ötekidir” Jean-Paul Sartre’ın en ünlü sözlerinden biri olabilir. Her birimiz için öteki, en yakınlarımız bizlere önemli bir ikilem sunar; öteki olmadan hayatı dolu dolu yaşamak mümkün değildir, ama aynı şekilde öteki hayatı bizlere zindan da edebilir. Bu seminerde öteki ile olan ilişkilerimizde nasıl konumlar alabileceğimiz ve bu konumların bizlerin hayatlarını nasıl değiştirebileceği aktarılacaktır.

Felsefi anlamda Sartre, Nietzsche, Buber, Levinas gibi isimlerin ilişkiselliğe dair bizlere aktardıklarına odaklandıktan sonra yakın ilişkilerde partnerlerin hem birbirlerini destekledikleri hem de nefes alıp kendilerini büyütecekleri o mucizevi alanı nasıl bulabilecekleri bu seminerin ana sorusu olacaktır.

Ücretlendirme
Tek seminer katılımcı ücreti: 175TL
3 seminer katılım ücreti: 450TL (Seminer başına 150TL olmaktadır. Bu paket Ekim-Aralık 2020 dönemi seminerlerinde kullanılmalıdır. Sonraki dönemlere aktarılamaz.)

Seminer kayıtlarında değişiklik yapılmamaktadır. Hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır. 

Kayıt olmak için yapılması gerekenler
1. Öncelikle seminer ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme işlemleri iyzico platformu üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirilmektedir. Ödeme konusunda zorluk yaşarsanız ve alternatif kayıt yöntemlerini öğrenmek için bize iletisim@varoluscuakademi.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Tek seminer ücreti ödemek için tıklayın
3 seminer ücreti ödemek için tıklayın

2. Ödeme onay kodunuzu veya onay sayfasının ekran görüntüsünü, kayıt yaptırmak istediğiniz seminerin/seminerlerin ismi ile beraber iletisim@varoluscuakademi.com adresine iletin.

3. En geç iki iş günü içinde seminer kaydınızın alındığına dair bir teyit emaili alacaksınız. (Emaillerimiz bazen gereksiz emailler (junk) kutusuna düşmektedir. Lütfen email kutunuzu iletisim@varoluscuakademi.com adresinden gelen emaillere bakarak arayın. Bir sorun ile karşılaştığınız takdirde lütfen yukarıdaki adresten bizim ile iletişime geçin.)

Diğer seminerler
Bu dönem sunduğumuz diğer seminerler için tıklayın.

İletişim
Tüm sorularınızı için iletisim@varoluscuakademi.com adresine yazabilirsiniz.